• Sumažinta kaina

AMETISTO KRISTALAS-DRŪZA (167 GRAMAI)

56,00 EUR
26,00 EUR Sutaupote 30,00 EUR

Unikalus, energetiškai išvalytas ametisto kristalas-drūza. Tinka meditacijai, minties galios stiprinimui, patalpų energetikos valymui ir palaikymui, kompiuterio ir kitų buitinių prietaisų kenksmingo poveikio, negatyvaus žemės spinduliavimo neutralizavimui.

Kiekis

Natūralūs kalnų kristalai patys yra galingi energijos generatoriai. Jie priima ir ilgam išsaugo, bei spinduliuoja energiją, taip pat, poreikiui esant, įkrautą gydančią, harmonizuojančią, saugančią, stiprinančią ir visaip tobulinančią informaciją.

1) Turite galimybę įsigyti ir patirti nuostabiai nepakartojamą kristalų poveikį, galite užsisakyti ir individualiai, pagal poreikius įkrautą. Reiki metodą praktikuojantys, gali įkrauti patys (www.reikimokymai.lt).

2) Galite išsirinkti iš esamų patikusių kristalų arba užsakyti individualų parinkimą ir teigiamą įkrovimą pagal poreikius, tada dovanoti artimam, mylimam, geram žmogui, kaip talismaną apsaugai ar sėkmei.

3) Kristalus, pagal Jūsų užrašytą pirkimo formoje pageidavimą įkraus Virginijus Mockus, jau virš 20  metų praktikuojantis Reiki meistras-mokytojas.

 
Medžiaga: natūralus ametisto kristalas-drūza. 

Būklė: naujas.

Dydis: 100mm85mmx80mmx40mm 

Svoris: 167g

1 Vienetas