Kristalas-drūza (318 gramų)

57,00 EUR

Unikalus, energetiškai išvalytas kvarco kristalas-drūza. Tinka patalpų energetikos valymui ir palaikymui, kompiuterio ir kitų buitinių prietaisų kenksmingo poveikio, negatyvaus žemės spinduliavimo neutralizavimui.

Kiekis

Natūralūs kalnų kristalai patys yra galingi energijos generatoriai. Jie priima ir ilgam išsaugo, bei spinduliuoja energiją, taip pat, poreikiui esant, įkrautą gydančią, harmonizuojančią, saugančią, stiprinančią ir visaip tobulinančią informaciją.

1) Turite galimybę įsigyti ir patirti nuostabiai nepakartojamą kristalų poveikį, galite užsisakyti ir individualiai, pagal poreikius įkrautą. Reiki metodą praktikuojantys, gali įkrauti patys (www.reikimokymai.lt).

2) Galite išsirinkti iš esamų patikusių kristalų arba užsakyti individualų parinkimą ir teigiamą įkrovimą pagal poreikius, tada dovanoti artimam, mylimam, geram žmogui, kaip talismaną apsaugai ar sėkmei.

3) Kristalus, pagal Jūsų užrašytą pirkimo formoje pageidavimą įkraus Virginijus Mockus, jau 18 metų praktikuojantis Reiki meistras-mokytojas.

Medžiaga: natūralus kvarco kristalas-drūza.

Būklė: naujas.

Dydis: 55mmx80mmx70mm

Svoris: 318g

1 Vienetas