Balto-skaidraus kvarco kristalai-pirštai

14,00 EUR

Unikalūs, energetiškai išvalyti, natūralūs balto-skaidraus, pusiau skaidraus kvarco kristalai-pirštai. Tinka auros atsparumo, energingumo ir apsaugos didinimui. Papildomas energijos šaltinis kišenėje!

Kiekis

Natūralūs kalnų kristalai patys yra galingi energijos generatoriai. Jie priima ir ilgam išsaugo, bei spinduliuoja energiją, taip pat, poreikiui esant, įkrautą gydančią, harmonizuojančią, saugančią, stiprinančią ir visaip tobulinančią informaciją.

1) Turite galimybę įsigyti ir patirti nuostabiai nepakartojamą kristalų poveikį, galite užsisakyti ir individualiai, pagal poreikius įkrautą. Reiki metodą praktikuojantys, gali įkrauti patys (www.reikimokymai.lt).

2) Galite išsirinkti iš esamų patikusių kristalų arba užsakyti individualų parinkimą ir teigiamą įkrovimą pagal poreikius, tada dovanoti artimam, mylimam, geram žmogui, kaip talismaną apsaugai ar sėkmei.

3) Kristalus, pagal Jūsų užrašytą pirkimo metu formoje pageidavimą įkraus Virginijus Mockus, jau 18 metų praktikuojantis Reiki meistras-mokytojas.

Medžiaga: natūralūs balto-skaidraus kvarco kristalai-pirštai.

Būklė: nauji.

Dydis: 40-60mm


Svoris: 40-60g

3 Prekės