• Sumažinta kaina

Auros foto, visos organizmo būsenos kompiuterinis tyrimas, maisto, kosmetikos, vaistų netoleravimo testai, biologinis amžiaus

40,00 EUR
30,00 EUR Sutaupote 10,00 EUR

Atlikus apmokėjimą, su Jumis susisieksime, suderinsime tinkamą apsilankymo dieną ir valandą. Tyrimas atliekamas biorezonanso metodu, basomis, trunka 10 min ir konsultacija iki 30 min. Lauksime Jūsų Vilniuje - "AkarmaReiki" centre, Katkaus g. 1 arba Kaune - "Fizinės gerovės" centre, Utenos g. 12, pirmas kabinetas. Pasiteiravimui tel.nr. 8688 56671 www.biorez.lt

Kiekis

Šią savaitę yra galimybė su 10 eur nuolaida pasidaryti kompiuterinį testą ir auros foto, gauti pilną konsultaciją ir rekomendacijas!

TESTAVIMO PRINCIPAS
 
Biorezonansinis sveikatos tyrimo metodas šiandien priskiriamas prie pažangiausių ir siejamas su “ateities technologijomis”.
 
Visi gyvi organizmai turi elektromagnetinį lauką ir skleidžia tam tikro dažnio elektromagnetinius virpesius. Elektromagnetinių dažnių kaita reguliuoja medžiagų apykaitą, augimo procesus, hormonų svyravimą, skausmo pojūčius ir apskritai visus gyvybinius reiškinius. Gyvybiniai ryšiai tarp molekulių grindžiami elektromagnetine sąveika.
 
Stebint elektromagnetinių impulsų ir energoinformacinių pokyčių dinamiką testuojami pakitimai ląstelių lygmenyje ir įvertinama žmogaus organizmo funkcinė būklė.

BIOREZONANSINIS TYRIMAS REKOMENDUOJAMAS, KAI:

    nerandate sveikatos sutrikimų  priežasties;
    vartojate vaistus, bet nepasiekiate juntamo sveikatos pagerėjimo,  ar laukiamo rezultato;
    trūksta energijos, kamuoja prasta nuotaika, jaučiate nuovargį bei išsekimą;
    ilgą laiką vargina simptomatika, susijusi su organizmo sistemomis ar organais: imuninė, virškinimo, kvėpavimo, endokrininė, nervų, kaulų- sąnarių, jutiminė,  kraujagyslių,  limfinė, lytinė,  alergija, dusulys, kvėpavimo takai, virškinimo, sąnarių skausmai, ar kitos;
    norite sužinoti bendrą organizmo būklę ligų profilaktikos sumetimais. 

PASIRUOŠIMAS TESTAVIMUI
 
Vieną parą iki tyrimo negerti alkoholio, gazuotų gėrimų, kavos, stiprios arbatos,  nevalgyti aštraus maisto, nepersivalgyti. Draudimo gali nepaisyti asmenys, turintys įsisenėjusį įprotį kasdien gerti kavą ir (ar) stiprią arbatą.
 
Likus 2 val. iki matavimo rekomenduojama nekalbėti telefonu, nerūkyti.  Užkąsti, kad testavimo metu nekamuotų alkio jausmas.
 
Pageidautina būti pailsėjus ir išsimiegojus, kad organizmo nuovargis ar stresas neiškreiptų testo rodmenų.
 
ORGANIZMO BŪKLĖS TESTAVIMĄ ATLIKTI DRAUDŽIAMA:

    Asmenims, kamuojamiems traukulių dėl epilepsijos ar kitų priežasčių;
    Ūminių būklių, aštrių skausmų atvejais;
    Moterims nėštumo bei laktacijos laikotarpiu;
    Vaikams, jaunesniems nei 5 metų;
    Asmenims, kuriems implantuoti širdies stimuliatoriai;
    Turintiems psichikos sutrikimų;
    Asmenims amputuotomis galūnėmis;
    Individualaus matavimo ar matavimo prietaiso netoleravimo atvejais.
 
Galimybė įsigyti arba nuomotis prietaisus ir kompiuterinę įrangą, tada testuoti ir sveikatintis kartu su artimaisiais, atstovauti kompaniją, reklamuoti, pardavinėti prietaisus ir gauti % nuo rekomendacijų, papildyti savo firmos siūlomų paslaugų sąrašą arba naujai pradėti savo verslą, susikurti darbo vietą bet kurioje šalyje.

www.biorez.lt

100 Prekės

Jus taip pat gali sudominti