"Life Ekspert" biorez. prietaisas su partnerio veiklos licenzija

505,00 EUR

Kompiuterinis tyrimas-testavimas vidaus organų, stuburo būsenos, užterštumo virusais, bakterijomis, įvairiausiais parazitais nustatymas, maisto, vaistų ar kosmetikos netoleravimo testai, biologinio amžiaus įvertinimas, čakrų aktyvumo ir auros foto.

TESTAVIMO PRINCIPAS

   Biorezonansinis sveikatos tyrimo metodas šiandien priskiriamas prie pažangiausių ir siejamas su "ateities technologijomis"...
Kiekis

Visi gyvi organizmai turi elektromagnetinį lauką ir skleidžia tam tikro intensyvumo elektromagnetinius virpesius-bangas-dažnius. Elektromagnetinių dažnių kaita reguliuoja medžiagų apykaitą, augimo procesus, hormonų svyravimą, skausmo pojūčius ir apskritai visus gyvybinius reiškinius. Gyvybiniai ryšiai tarp molekulių grindžiami elektromagnetine sąveika, todėl skenuojant ir lyginant elektromagnetinių impulsų ir energoinformacinių pokyčių dinamiką, atrandami pakitimai ląstelių lygmenyje, įvertinama žmogaus organizmo tikroji funkcinė būklė, tada apdorojant duomenis, sulyginama su 1000 kitų žmonių tyrimų informacija ir rezultatai pateikiami grafiškai, suprantamai net ir ne specialistui.

Daugiau - www.biorez.lt

Užsiprenumeravus naujienas, gausite 10% nuolaidą pirmam pirkimui visoms kitoms prekėms, išskyrus šias (bus reikalinga registracija ir susisiekite, jei planuojate įsigyti komplektą-kelias šios sveikatinimo-testavimo grupės prekes iš karto, bus kita kaina).

95 Prekės

Jus taip pat gali sudominti