"Life Balance" biorez. prietaisas su partnerio veiklos licenzija

570,00 EUR

Turi integruotas 35 antiparazitinės programas, 36 reguliavimo ir harmonizavimo programas. Prietaisas švelniai ir saugiai veikia žmogaus organizmą, atstatydamas jo pusiausvyrą, o poveikis yra visiškai nekenksmingas. Tai unikalus, analogų visame pasaulyje neturintis elektromagnetinis prietaisas, telpantis kišenėje ar rankinuke, skirtas kasdieniam naudojimui, sveikatos palaikymui ir optimizavimui.

Kiekis

Biorezonansinės terapijos esmė yra išsiderinusius elektromagnetinius rezonansinius žmogaus virpesius įtakoti tinkamais, siekiant juos sinchronizuoti, normalizuoti, atstatyti vidinę pusiausvyrą ir harmoniją. Pasekoja praeina uždegiminiai procesai, geriau veikia vidaus organai ir organizmo funkcijos, vyksta detoksikacijos, virusų, bakterijų, grybelių, parazitų atsikratymo procesai, praeina ligos ir gerėja sveikata.

Daugiau - www.biorez.lt

Užsiprenumeravus naujienas, gausite 10% nuolaidą pirmam pirkimui visoms kitoms prekėms, išskyrus šias (bus reikalinga registracija ir susisiekite, jei planuojate įsigyti komplektą-kelias šios sveikatinimo-testavimo grupės prekes iš karto, bus kita kaina).

96 Prekės

Jus taip pat gali sudominti