Life expert ir 2 Life balans prietaisai

1 180,00 EUR

Galimybė įsigyti Life expert ir 2 Life balans  prietaisus pigiau, tada testuoti ir sveikatintis kartu su artimaisiais, atstovauti kompaniją, reklamuoti, pardavinėti prietaisus ir gauti % nuo rekomendacijų, papildyti savo firmos siūlomų paslaugų sąrašą arba naujai pradėti savo verslą, susikurti darbo vietą bet kurioje šalyje. Pasiteiravimui tel.nr. 8688 56671 www.biorez.lt

Kiekis

LIFE EXPERT prietaiso galimybės.

Pilnas kompiuterinis organizmo būsenos testavimas, vidaus organų sveikatos lygio nustatymas, stuburo būklės įvertinimas, auros ir čakrų būsenos tyrimas, maisto, kosmetikos, vaistų netoleravimo testai, biologinio amžiaus nustatymas.

TESTAVIMO PRINCIPAS
 
Biorezonansinis sveikatos tyrimo metodas šiandien priskiriamas prie pažangiausių ir siejamas su “ateities technologijomis”.
 
Visi gyvi organizmai turi elektromagnetinį lauką ir skleidžia tam tikro dažnio elektromagnetinius virpesius. Elektromagnetinių dažnių kaita reguliuoja medžiagų apykaitą, augimo procesus, hormonų svyravimą, skausmo pojūčius ir apskritai visus gyvybinius reiškinius. Gyvybiniai ryšiai tarp molekulių grindžiami elektromagnetine sąveika.
 
Stebint elektromagnetinių impulsų ir energoinformacinių pokyčių dinamiką testuojami pakitimai ląstelių lygmenyje ir įvertinama žmogaus organizmo funkcinė būklė. 

Daugiau - www.biorez.lt

LIFE BALANS prietaiso galimybės. 

Biorezonansinės terapijos esmė yra, kad išsiderinusius elektromagnetinius rezonansinius žmogaus virpesius įtakoti tinkamais, siekiant juos sinchronizuoti, normalizuoti, atstatyti vidinę pusiausvyrą ir harmoniją. Pasekoja praeina uždegiminiai procesai, geriau veikia vidaus organai ir organizmo funkcijos, vyksta detoksikacijos, virusų, bakterijų, grybelių, parazitų atsikratymo procesai, praeina ligos ir gerėja sveikata.

Daugiau - www.biorez.lt


Atlikus apmokėjimą, su Jumis susisieksime.

Užsiprenumeravus naujienas, gausite 10% nuolaidą pirmam pirkimui visoms kitoms prekėms, išskyrus šias (bus reikalinga registracija ir susisiekite, jei planuojate įsigyti kitokį komplektą-kelias šios sveikatinimo-testavimo grupės prekes iš karto, bus kita kaina).

100 Prekės

Jus taip pat gali sudominti