Prekės yra siunčiamos iš Lietuvos Respublikos teritorijos (jei nenurodyta kitaip), todėl visoje Europos Sąjungoje nebus taikomi jokie papildomi mokesčiai (pvz. muitas, PVM).

Pristatymas Lietuvoje trunka 2-5 dienas, kainuoja 0-4.99 € (į Kuršių Neriją papildomas mokestis - derinti atskirai). Jei prekės šiuo metu nėra Lietuvoje (bus pažymėta - "sandėlyje-0"), tada apie 1-4 savaites po užsakymo suderinimo).

Prekės yra siunčiamos, pristatomos ir įteikiamos bendradarbiaujant su įvairiomis kurjerių-pasiuntinių tarnybomis, siūlančiomis pačią mažiausią pristatymo kainą. Atsiimant reikia pateikti asmens dokumentą ir pasirašyti.

Taip pat prekės yra siunčiamos per AB "Lietuvos paštą". Paštininkė atneša siuntinį nurodytu adresu arba gaunate pranešimą ir Jums patogiu laiku, galite atsiimti siuntinį savo pašto skyriuje. Nauja taikoma paslauga - gaunate sms žinutę iš Jūsų pašto skyriaus.

Prekės yra išsiunčiamos tik gavus apmokėjimą, išskyrus atvejus, kai naudojamasi išperkamąja siunta (dar neveikia) arba sumokant kurjeriui, pristatymo metu (dar neveikia).

Prekes galima atsiimti sutartu laiku ir nemokant už pristatymą:

Vilniuje - M. Katkaus g. 1 ir Kaune - Utenos g. 12.

Tokiu atveju atitinkamai pasirenkamas pristatymo būdas. Po užsakymo su Jumis susisieksime ir suderinsime dieną ir valandą.

Prekes siunčiame ir į kitas šalis, tam susisiekite, užpildant formą skyriuje INFORMACIJA / SUSISIEKTI. Tada paskaičiuosime ir atsiusime patikslintą kainą.

Taip pat siūlome susisiekti, jei pageidaujate kito prekių siuntimo ar atsiėmimo būdo.

Jei jau esate užsakę prekę, dėl jos susisiekite skyriuje:

JŪSŲ PASKYRA / UŽSAKYMŲ ISTORIJA, o prie savo užsakytos prekės IŠSAMIAU ir PRIDĖTI ŽINUTĘ (bus apačioje) užpildant formą nurodyti klausimo esmę.

Prekių išvaizda nuotraukose gali nežymiai skirtis nuo realios prekių išvaizdos.