• Sumažinta kaina

Sveikas-turtingas-laimingas ir ką duoda karminė-energetinė diagnostika?

50,00 EUR
30,00 EUR Sutaupote 20,00 EUR

KARMOS MEISTRAI ESATE JŪS! - žinantys ir teisingai panaudojantys informaciją apie sėkmę - KARMINIUS DĖSNIUS - savo gyvenime!

Ar norėtumėte sutaupyti daug laiko ir atsikratyti nereikalingų rūpesčių, ramiai miegoti ir išsimiegoti?

Tada šis mini seminaras Jums!

Sužinosite kas mums kasdien gadina reikalus ir ištirpdo sėkmę?

Kiekis

Esu Virginijus Mockus, jau virš 20 metų konsultuoju Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje dėl karminio negatyvo, energetinių pažeidimų, užterštumo, žmonių suderinamumo, teigiamos-neigiamos įtakos, energetikos namuose ir darbe, patariu ir darau seansus.

Suprantant kas vyksta iš tiesų, galime sąmoningai gyventi ir išvengti ligų, nelaimių, nesėkmių, veiksmingai tvarkytis gyvenime, tobulėti ir klestėti.

Sutrikimai išprovokuojami dėl tam tikrų priežasčių (pvz. reakcijos į gyvenimo situacijas, kitų įtakos...), eilės tvarka pereina per dvasinį, karminį, mentalinį, emocinį, energetinį lygį ir tik tada pasireiškia liga ar nelaime.

Tokiai kelionei prireikia laiko (dienų, mėnesių, kartais daug metų), todėl nustačius priežastį, dar galima spėti padėtį ištaisyti ir išvengti negatyvių pasireiškimų mūsų ateityje.

Atlikus karminę-energetinę diagnostiką paaiškėja dėl ko sirgome, dėl ko kažkas nesisekė gyvenime ir ateityje galime nebekartoti tų pačių klaidų, kurios mus vis išderina, verčia kentėti.

Jei mes nejudame į priekį, sustojome, būkite tikri, gyvenimas pats pastūmės. Dažniausia toks patyrimas nebūna iš maloniųjų, po jo arba pradedam tobulėti, arba visai palūžtame. Judėti į priekį geriausia patiems. Kaip? Svajoti, planuoti, kurti ir džiaugtis tuo, ką darai, visapusiškai, nuolatos, be pertraukų tobulėti ir padėti tobulėti kitiems.

Turite galimybę sužinoti-išsiaiškinti kas vyksta iš tikrųjų, kaip ir kodėl, ką reiktų keisti Gyvenime, kaip keistis pačiam?

Virginijus Mockus, jau virš 20 metų užsiima žmogaus karmos ir energetikos diagnostika, namų ir darbo vietos energetine diagnostika, yra Reiki meistras-mokytojas, mokina Reiki, yra vienas iš Reiki asociacijos steigėjų (2018m), Sveikatos rūmų narys (2014m), reikimokymai.lt autorius (2002m), Reiki centro Vilniuje ir Reiki kabineto Kaune savininkas, Reiki metodą taiko sau, pacientams, mokina, skaito paskaitas, organizuoja seminarus Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, turi mokinių, draugų ir pažįstamų, kuriems šauniai sekasi naudojant Reiki sau, padedant artimiems ir net paverčiant savo papildomu arba pagrindiniu darbu ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje.

Reiki meistras-mokytojas Virginijus Mockus.
Tel. 8688 56671 sveikasturtingas@gmail.com

www.VirginijusMockus.lt

98 Prekės