Prietaisas elektropunktūrai

99,00 EUR

Elektropunktūros prietaisas neinvazinei akupunktūros terapijai be adatų. Gali padėti esant daugeliui negalavimų, skausmo atveju. Gerina kraujotaką, vidaus organų darbą, stimuliuoja raumenis ir malšina skausmą

Kiekis

Elektropunktūros prietaisas

** Naujas, patobulintas MODELIS **

Suteikia švarią ir neskausmingą elektropunktūros stimuliaciją be odos pažeidimo.

Naujas, pagerintas modelis komplektuojamas su ausinėmis asmeniniam naudojimui, nekeliant triukšmo, netrukdant kitiems. Galimi net 3 vartotojo pasirenkami rėžimai.

Kaip tai veikia?

Akupunktūra yra vienas iš pasaulio seniausių gydymo metodų, tradicinės kinų medicinos dalis, kurioje pagrindinis dėmesys skiriamas žmogaus kūno - Chi energijos subalansavimui. Užsikimšę meridianai, užsistovėjusi ar nepatenkanti energija  individo energetikos balanse gali sukelti skausmus ir ligas.

Yra 361 tiksliai apibrėžti klasikinės akupunktūros taškai ant kūno. iš kurių kiekvienas yra susijęs su vidaus organais. Šie taškai yra po oda ir suteikia prieigą prie energetinės žmogaus sistemos.

Tai prietaisas, nustatantis elektrinę varžą odos paviršiuje, taip galima tiksliai surasti akupunktūros taškus ir tada skleidžiant mažo intensyvumo reguliuojamus  elektros srovės impulsus juos stimuliuoti.

Pakuotės turinys:

1 x Prietaisas elektropunktūrai
2 x elementai

1 x ausinė
1 x instrukcija

1 Vienetas