• Sumažinta kaina

Reiki seansai gyvūnams

30,00 EUR
15,00 EUR Sutaupote 15,00 EUR

Išbandykite švelnų ir šiltą, stebuklingą gydančios energijos prisilietimą, suteikiantį raminantį, harmonizuojantį poveikį ne tik žmogui, bet ir gyvūnams. Tai galimybė ir jiems atsikratyti skausmų, ligų, baimių, nerimo, streso, depresijos, atrasti ar susigrąžinti gerą savijautą ir gyvenimo džiaugsmą.

Kiekis

Reiki seansas atliekamas delnais, kurie dedami tam tikra harmoninga seka ant paciento. Gydo ne pats Reiki meistras, o pratekanti energija, kuri kiaurai teka. Reiki skverbiasi giliai į organizmą ir ten nuima įtampas, atstato pradinę harmoniją.

Poveikis labai švelnus, subtilus ir nors skirtingose vietose juntama delnų šiluma ar net karštis, tai yra tik pratekėjusios energijos požymis. Pati energija juntama kaip švelni ir maloni vibracija, kartais migdanti, kartais aktyvinanti, priklausomai nuo paciento  išsiderinimo stiprumo.

Leiskite savo augintiniams išbandyti švelnų ir šiltą, stebuklingą gydančios energijos prisilietimą, suteikiantį raminantį, harmonizuojantį poveikį.

Tai galite padaryti ir per savo delnus, išmokus Reiki arba per Reiki meistro delnus, apsilankius Reiki seansui Vilniuje arba Kaune.

Bus įdomu ir naudinga!

Daugiau apie Reiki:  www.reikimokymai.lt

100 Prekės

Jus taip pat gali sudominti