• Sumažinta kaina

Praktiniai savigydos mokymai sveikatai ir tobulėjimui

100,00 EUR
50,00 EUR Sutaupote 50,00 EUR

Išmoksite geriau jausti save ir savo energetiką, tinkamai reaguoti į situacijas ir nusiteikti sėkmei, nuimti įtampas, pravalyti meridianus, balansuoti čakras, centruoti ir valyti aurą, atstatysite ryšį su 3 energijos šaltiniais, padidinsite sąmoningumą. Susirinkus 6 žmonių grupelei - 50€ nuolaida.

Kiekis

KĄ GAUSITE?

Išmoksite geriau jausti save ir savo energetiką, tinkamai reaguoti į situacijas ir nusiteikti sėkmei, nuimti įtampas, pravalyti meridianus, balansuoti čakras, centruoti ir valyti aurą, atstatysite ryšį su 3 energijos šaltiniais, padidinsite sąmoningumą ir magnetizmą, sustiprinsite intuiciją, meilės-nuoširdumo jausmą, valią, pasitikėjimą savo jėgomis...

Asmeniniai patarimai, rekomendacijos ir metodai kasdienei praktikai.

REZULTATAS

Galimybė pažvelgti kitomis akimis į gyvenimą, turėti daugiau bet kurioje srityje, visapusiškai tobulėti, mažiau sirgti ir nebesirgti ateityje, pasiekti nušvitimą, kam tai jau aktualu.

Bus įdomu ir naudinga!

Virginijus Mockus, jau virš 20 metų užsiima žmogaus karmos ir energetikos diagnostika, namų ir darbo vietos energetine diagnostika, yra Reiki meistras-mokytojas, mokina Reiki, yra vienas iš Reiki asociacijos steigėjų (2018m), Sveikatos rūmų narys (2014m), reikimokymai.lt autorius (2002m), Reiki centro Vilniuje ir Reiki kabineto Kaune savininkas, Reiki metodą taiko sau, pacientams, mokina, skaito paskaitas, organizuoja seminarus Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, turi mokinių, draugų ir pažįstamų, kuriems šauniai sekasi naudojant Reiki sau, padedant artimiems ir net paverčiant savo papildomu arba pagrindiniu darbu ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje.

Daugiau apie seminarą
Apie Reiki:  www.reikimokymai.lt

Reiki meistras-mokytojas Virginijus Mockus.
Tel. 8688 56671 reikimokymai@gmail.com

99 Prekės

Jus taip pat gali sudominti