Reiki 2 seminaras (avansas 2-ai pakopai)

50,00 EUR

Seminaro metu išmoksite atlikti nuotolinius harmonizuojančius seansus sau ir pacientui, tvarkytis ne tik su sveikatos sutrikimais, bet ir charakterio tobulinimu, gabumų vystymu, tikslais, planais, gyvenimo svajonėmis. Neribotos galimybės su Reiki įtakoti teigiamai savo ir kitų gyvenimus!

Kiekis

PRAKTIKUOJANČIO ETAPAS

Sekantis žingsnis

Kodėl vertėtų pasitobulinti?

Reiki II-a pakopa
7-8 valandų mokymai ir galėsite:


Reiki - metodas iš Japonijos, o antra Reiki pakopa tai galimybė patirti tikrus stebuklus savo ir artimųjų gyvenime. Viskas tik prasideda (tiems, kas jau pačiupinėjo Reiki savo rankomis).

Galėsite:

1) paveikti pačią ligos ar problemos priežastį;
2) perduoti Reiki per neribotą atstumą ir laiką;
3) perduoti Reiki per laiką į ateitį, gydyti praeitį;
4) gydyti, harmonizuoti santykius, situacijas;
5) greičiau realizuoti planus, tikslus, svajones;
5) išvalyti, patalpas, daiktus, maistą, vandenį;
6) programuoti maistą, vandenį, kristalus, papuošalus.

Turėsite didesnį energijos pratekėjimą, stipresnį, greitesnį Reiki poveikį sau ar pacientui, seansų metu, galimybę pasiusti Reiki energiją ne tik žmonėms, gyvūnams, augalams, bet ir svajonėms, įvykiams, įvairioms situacijoms, sėkmei, santykiams gerinti, kad paaiškėtų...


Informacija, registracija - www.reikimokymai.lt

Naudinga investicija visam gyvenimui - 300€
50% nuolaida trims pirmiems, spėjusiems užsiregistruoti ir sumokėti 50€ avansą.

Virginijus Mockus, jau virš 20 metų užsiima žmogaus karmos ir energetikos diagnostika, namų ir darbo vietos energetine diagnostika, yra Reiki meistras-mokytojas, mokina Reiki, yra vienas iš Reiki asociacijos steigėjų (2018m), Sveikatos rūmų narys (2014m), reikimokymai.lt autorius (2002m), Reiki centro Vilniuje ir Reiki kabineto Kaune savininkas, Reiki metodą taiko sau, pacientams, mokina, skaito paskaitas, organizuoja seminarus Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, turi mokinių, draugų ir pažįstamų, kuriems šauniai sekasi naudojant Reiki sau, padedant artimiems ir net paverčiant savo papildomu arba pagrindiniu darbu ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje.

Reiki meistras-mokytojas Virginijus Mockus.
Tel. 8688 56671 reikimokymai@gmail.com

Registracija - www.reikimokymai.lt/reiki-seminarai.html

66 Prekės

Jus taip pat gali sudominti