Reiki 3 seminaras (avansas) Meistro pakopa

50,00 EUR

Reiki seminaro metu išmoksite nustatyti Reiki energiją, kad atliktu harmonizuojantį seansą, saugotų, stiprintų, kitaip padėtų jums patiems ar pacientui. Viskas meditacijoje, nebereikia dalyvauti Reiki seanso eigoje. Išmoksite su Reiki harmonizuoti čakras meditacijoje ir programuoti kristalus, amuletus, papuošalus, vandenį, maistą.

Kiekis

MEISTRO ETAPAS

Kodėl vertėtų siekti daugiau?

Reiki III - meistro pakopa
7-8 valandų mokymai ir turėsite, galėsite:


1) įpatingą ryšį su Visatos gydančiąją energija;
2) meditacijoje teigiamai įtakoti savo ir pacientų
sveikatą, savijautą, realizuoti planus ir svajones;
3) diagnozuoti susijungus su visuotiniu info. lauku;
4) suformuoti ir įkrauti, užprogramuoti gydančią, tobulinančią ar
sėkmę nešančią kristalinę struktūrą.

Turėsite didesnį energijos pratekėjimą, stipresnį, greitesnį Reiki poveikį sau ar pacientui, galimybę užprogramuoti, nustatyti (kam, kur, kada trumpoje arba ilgoje meditacijoje), kad vėliau pasireikštų Reiki energija ne tik žmonėms, gyvūnams, augalams, bet ir svajonėms, įvykiams, įvairioms situacijoms, sėkmei, santykiams gerinti, kad paaiškėtų... Išmoksite sudaryti ir įkrauti kristalinę struktūrą taip, kad ji veiktų ir darytu Reiki seansą už jus be papildomo poveikio 2-4 savaites.


Informacija, registracija - www.reikimokymai.lt

Naudinga investicija visam gyvenimui - 600€
50% nuolaida trims pirmiems, spėjusiems užsiregistruoti ir sumokėti 50€ avansą.

Virginijus Mockus, jau virš 20 metų užsiima žmogaus karmos ir energetikos diagnostika, namų ir darbo vietos energetine diagnostika, yra Reiki meistras-mokytojas, mokina Reiki, yra vienas iš Reiki asociacijos steigėjų (2018m), Sveikatos rūmų narys (2014m), reikimokymai.lt autorius (2002m), Reiki centro Vilniuje ir Reiki kabineto Kaune savininkas, Reiki metodą taiko sau, pacientams, mokina, skaito paskaitas, organizuoja seminarus Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, turi mokinių, draugų ir pažįstamų, kuriems šauniai sekasi naudojant Reiki sau, padedant artimiems ir net paverčiant savo papildomu arba pagrindiniu darbu ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje.

Reiki meistras-mokytojas Virginijus Mockus.
Tel. 8688 56671 reikimokymai@gmail.com

Registracija - www.reikimokymai.lt/reiki-seminarai.html

94 Prekės

Jus taip pat gali sudominti