Reiki 1 seminaras (avansas 1-ai pakopai)

50,00 EUR

Reiki seminaro metu sužinosite nuo ko priklauso žmogaus vidinė energija, sveikata, sėkmė, apie išorėje egzistuojančias energijas, jų tarpusavio ryšį, išmoksite atlikti seansus harmonizuojančius save ar pacientą. Svarbu teisingai pradėti - su Reiki metodu!

Kiekis

PRAKTIKUOJANČIO ETAPAS

Kodėl verta išmokti?

Reiki I-a pakopa
7-8 valandų mokymai ir turėsite:


1) neišsenkančios energijos šaltinį;
2) gydančius ir diagnozuojančius delnus;
3) galimybę pasveikti, sustiprėti ir padėti kitiems;
4) sutaupytas išlaidas sveikatai;
5) įkrauti maistą, vandenį, kristalus, papuošalus;
6) profesiją ir nevarginantį darbą, pajamas.

Reiki-stebuklingas metodas iš Japonijos-tai galimybė pažvelgti kitomis akimis į gyvenimą, pasiekti daugiau bet kurioje srityje, visapusiškai tobulėti.

Kviečiu išbandyti švelnų ir šiltą, gydančios energijos prisilietimą, suteikiantį raminantį, harmonizuojantį poveikį. Tai galimybė atsikratyti patiems ir padėti kitiems atsikratyti skausmų, ligų, baimių, nerimo, streso, depresijos, atrasti įkvėpimą, valią ir gyvenimo džiaugsmą, sudėlioti mintis ir nuraminti jausmus.

Daugiau - www.reikimokymai.lt

Naudinga investicija visam gyvenimui - 200€
Nuolaida - 50% trims pirmiems užsiregistravusiems ir spėjusiems sumokėti
50€ avansą!

Virginijus Mockus, jau virš 20 metų užsiima žmogaus karmos ir energetikos diagnostika, namų ir darbo vietos energetine diagnostika, yra Reiki meistras-mokytojas, mokina Reiki, yra vienas iš Reiki asociacijos steigėjų (2018m), Sveikatos rūmų narys (2014m), reikimokymai.lt autorius (2002m), Reiki centro Vilniuje ir Reiki kabineto Kaune savininkas, Reiki metodą taiko sau, pacientams, mokina, skaito paskaitas, organizuoja seminarus Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, turi mokinių, draugų ir pažįstamų, kuriems šauniai sekasi naudojant Reiki sau, padedant artimiems ir net paverčiant savo papildomu arba pagrindiniu darbu ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje.

Reiki meistras-mokytojas Virginijus Mockus.
Tel. 8688 56671 reikimokymai@gmail.com

Registracija - http://www.reikimokymai.lt/reiki-seminarai.html

65 Prekės

Jus taip pat gali sudominti