• Sumažinta kaina

Nuotoliniai seansai gyvūnams

10,00 EUR
5,00 EUR Sutaupote 5,00 EUR

Nuotolinė, veiksminga pagalba naminiams augintiniams gerai savijautai arba įvairiausioms situacijoms. Išbandykite nuotolinį švelnų ir šiltą, stebuklingą gydančios energijos prisilietimą, suteikiantį raminantį, harmonizuojantį poveikį ne tik žmogui, bet ir gyvūnams.

Kiekis

Galimas nuotolinio-bekontaktinio Reiki seanso variantas. Reikės atsiusti augintinio vardą, senesnę ir naujausią foto.

Reiki seansas atliekamas nuotoliniu būdu, atvykti tada nebūtina. Gydo ne pats Reiki meistras, o pratekanti energija, kuri siunčiama per nuotolį ir pasiekus pacientą skverbiasi giliai į organizmą, ten nuima įtampas, atstato pradinę harmoniją.

Poveikis labai švelnus, subtilus ir nors skirtingose vietose juntama delnų šiluma ar net karštis, tai yra tik pratekėjusios energijos požymis. Pati energija juntama kaip švelni ir maloni vibracija, kartais migdanti, kartais aktyvinanti, priklausomai nuo paciento  išsiderinimo stiprumo.

Užsakykite savo augintiniams švelnų ir šiltą, stebuklingą gydančios energijos prisilietimą, suteikiantį raminantį, harmonizuojantį poveikį.

Tai galite padaryti ir per savo delnus, išmokus Reiki arba per Reiki meistro delnus, apsilankius Reiki seansui Vilniuje arba Kaune.

Bus įdomu ir naudinga!

Daugiau apie Reiki:  www.reikimokymai.lt

100 Prekės

Jus taip pat gali sudominti