Reiki seansas žmogui

30,00 EUR

Išbandykite švelnų ir šiltą, stebuklingą gydančios energijos prisilietimą, suteikiantį raminantį, harmonizuojantį poveikį. Tai galimybė atsikratyti skausmų, ligų, baimių, nerimo, streso, depresijos, atrasti įkvėpimą, valią ir gyvenimo džiaugsmą.

Kiekis

Reiki seansas atliekamas delnais, kurie dedami tam tikra harmoninga seka pacientui gulint arba sėdint. Gydo ne pats Reiki meistras, o pratekanti energija, kuri kiaurai teka per drabužius, todėl nusirengti nereikia. Reiki skverbiasi giliai į organizmą ir ten nuima įtampas, atstato pradinę harmoniją.

Poveikis labai švelnus, subtilus ir nors skirtingose vietose juntama delnų šiluma ar net karštis, tai yra tik pratekėjusios energijos požymis. Pati energija jautresnių žmonių juntama kaip švelni ir maloni vibracija, kartais migdanti, kartais aktyvinanti, priklausomai nuo paciento  išsiderinimo stiprumo.

Išbandykite švelnų ir šiltą, stebuklingą gydančios energijos prisilietimą, suteikiantį raminantį, harmonizuojantį poveikį. Tai galimybė atsikratyti skausmų, ligų, baimių, nerimo, streso, depresijos, atrasti įkvėpimą, valią ir gyvenimo džiaugsmą, sudėlioti mintis ir nuraminti jausmus, pažvelgti kitomis akimis į gyvenimą, pasiekti daugiau bet kurioje srityje, visapusiškai tobulėti.

Tai galite padaryti per savo delnus, išmokus Reiki arba per Reiki meistro delnus, apsilankius Reiki seansui Vilniuje arba Kaune.

Bus įdomu ir naudinga!

Daugiau apie Reiki:  www.reikimokymai.lt

95 Prekės

Jus taip pat gali sudominti