Reiki seansas žmogui

30,00 EUR

Išbandykite švelnų ir šiltą, stebuklingą gydančios energijos prisilietimą, suteikiantį raminantį, harmonizuojantį poveikį. Tai galimybė atsikratyti skausmų, ligų, baimių, nerimo, streso, depresijos, atrasti įkvėpimą, valią ir gyvenimo džiaugsmą.

Kiekis

Reiki seansas atliekamas delnais, kurie dedami tam tikra harmoninga seka pacientui gulint arba sėdint. Gydo ne pats Reiki meistras, o pratekanti energija, kuri kiaurai teka per drabužius, todėl nusirengti nereikia. Reiki skverbiasi giliai į organizmą ir ten nuima įtampas, atstato pradinę harmoniją.

Poveikis labai švelnus, subtilus ir nors skirtingose vietose juntama delnų šiluma ar net karštis, tai yra tik pratekėjusios energijos požymis. Pati energija jautresnių žmonių juntama kaip švelni ir maloni vibracija, kartais migdanti, kartais aktyvinanti, priklausomai nuo paciento  išsiderinimo stiprumo.

Išbandykite švelnų ir šiltą, stebuklingą gydančios energijos prisilietimą, suteikiantį raminantį, harmonizuojantį poveikį. Tai galimybė atsikratyti skausmų, ligų, baimių, nerimo, streso, depresijos, atrasti įkvėpimą, valią ir gyvenimo džiaugsmą, sudėlioti mintis ir nuraminti jausmus, pažvelgti kitomis akimis į gyvenimą, pasiekti daugiau bet kurioje srityje, visapusiškai tobulėti.

Tai galite padaryti per savo delnus, išmokus Reiki arba per Reiki meistro delnus, apsilankius Reiki seansui Vilniuje arba Kaune.

Bus įdomu ir naudinga!

Virginijus Mockus, jau virš 20 metų užsiima žmogaus karmos ir energetikos diagnostika, namų ir darbo vietos energetine diagnostika, yra Reiki meistras-mokytojas, mokina Reiki, yra vienas iš Reiki asociacijos steigėjų (2018m), Sveikatos rūmų narys (2014m), reikimokymai.lt autorius (2002m), Reiki centro Vilniuje ir Reiki kabineto Kaune savininkas, Reiki metodą taiko sau, pacientams, mokina, skaito paskaitas, organizuoja seminarus Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, turi mokinių, draugų ir pažįstamų, kuriems šauniai sekasi naudojant Reiki sau, padedant artimiems ir net paverčiant savo papildomu arba pagrindiniu darbu ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje.

Daugiau apie Reiki:  www.reikimokymai.lt

Reiki meistras-mokytojas Virginijus Mockus.
Tel. 8688 56671 reikimokymai@gmail.com

94 Prekės

Jus taip pat gali sudominti