Meditacija Vilniuje ir Kaune

10,00 EUR

Šios meditacijos pasekoje organizmas prisipildo daugiau subtilia energija, kuri skatina dvasinį tobulėjimą, gerėja nuotaika, savireguliacija, sveikata, bendras gyvybingumas.

Kiekis

Meditacija - viena iš dvasinio susitelkimo, koncentracijos technikų, maldos forma, mąstymo procesas. Tai sąmoningumo lavinimo metodas, kurio metu yra susitelkiama į kokį nors objektą į sąmoningą arba nesąmoningą - intuityvų būties suvokimą.

Meditacijoje sąmoningumas atsiveria kaip mąstymo ir jausmų, proto ir širdies stebėtojas. Meditavimas veda į aukštesnį sąmoningumą, išmokina  suvaldyti,  nuramina protą, mintis ir jausmus, padeda atsipalaiduoti, susiharmonizuoti, pasisemti šviesos, energijos ir džiaugsmo. Meditacija aktyvuoja žmogiškos meilės ir besąlyginės Meilės jausmą. Taip pat išsivalo čakros, energetiniai kanalai, aura, atsiranda vietos naujoms idėjoms, įkvėpimui, entuziazmui. 

   Pasekoje organizmas prisipildo daugiau subtilia energija, kuri skatina dvasinį tobulėjimą, gerėja nuotaika, savireguliacija, sveikata, bendras gyvybingumas.    Kas jau turi Reiki inicijaciją, ši meditacija suaktyvina Reiki kanalą, padeda delnais geriau jausti srautą ir diagnozuoti organizmo sutrikimus.

Daugiau informacijos čia!

98 Prekės

Jus taip pat gali sudominti