Čakrų joga Vilniuje ir Kaune

10,00 EUR

Pagrindinių čakrų mantrų ir kundalini metodas kartu - aktyvuoja čakras, pravalo kanalus, išjudina visą energetiką ir pasekoje įgyjame daug stiprybės, sveikatos, veiklumo ir žvalumo kiekvienos dienos darbams, užsiėmimams!

Kiekis

 Čakra - pavadinimas kilęs iš sanskrito,  gali būti suprantamas kaip ratas, energetinis centras.

   Egzistuoja 7 pagrindinės ir begalė antrinių čakrų.  Pagrindinių 7 yra nustatytas dažnis-vibracija. Spalva ir garsas taip pat yra vibracija. Žinant ir jaučiant vietas, kuriose egzistuoja čakros ir kanalai, tariant tam tikrus garsus (pvz. OM) ir vizualizuojant tam tikras spalvas, aktyvuojame ir harmonizuojame čakrų darbą.     

  To pasekoje organizmas prisipildo daugiau stipria energija, kuri skatina užsiimti žemiškais reikalais, gerėja nuotaika, savireguliacija, sveikata, bendras gyvybingumas.    O kodėl joga? Todėl, kad joga-kelias.  Vadinasi tos praktikos nepaliksime be teorijos ir motyvacijos, viską (pri) taikysime gyvenimui.    Valdant savo mintis, emocijas (čia dažnai užstringame) įtakojame čakrų darbą, o šios mūsų gyvenimą...

   Aktyvuojant-treniruojant čakras sąmoningai, greičiau įtakojame savo gyvenimą ir mintis, jausmus atitinkamai. Abu variantai gerina gyvenimo kokybę tam, kad nebeegzistuoti, o klestėti. Joga - yra filosofijos mokymas, apimantis įvairius fizinius ir mentalinius pratimus. Pavadinimas kilęs iš sanskrito,  suprantamas kaip suvienijimas, integracija, kelias. Čakrų joga - mantrų kartojimo ir kundalini kėlimo, garsinė meditacija naudojant ir vizualizaciją.

Daugiau informacijos čia!

99 Prekės

Jus taip pat gali sudominti